Bezpłatna dostawa i zwrot
Zamów szybko i bezpiecznie! przez Przelewy24
Trustpilot

O nas - nasz zespół, nasze zasady pracy i nasza misja

WATCHDISCOUNTER to strona z promocjami, na której znajdziesz piękny, elegancki zegarek dla Niej lub dla Niego. Jeśli szukasz dużych, męskich zegarków, również trafiłeś pod właściwy adres.

Het kantoor van Watchdiscounter.nl

Nasze produkty

Oferujemy zegarki znanych marek, takich jak Michael Kors, Seiko, Emporio Armani, Calvin Klein, Hugo Boss oraz Diesel w bardzo atrakcyjnej cenie! Wieloletnie dobre relacje z naszymi partnerami i zakupy w dużych ilościach umożliwiają nam oferowanie zawsze najlepszych promocyjnych cen. Chcemy, aby i nasi klienci na tym skorzystali!

Co 14 dni o godzinie 00:00 (o północy) rozpoczynamy nowe promocje na zegarki ważne przez 14 dni. Warto więc regularnie zaglądać na naszą stronę, aby nie przegapić świetnej promocji.

Nasze zasady pracy

Jesteśmy małym, doświadczonym zespołem, który przykłada szczególną wagę do dobrej jakości obsługi. Dlatego zakupiony zegarek wyślemy Ci bezpłatnie!

Jeśli nie będziesz zadowolony z produktu, nasz zespół obsługi klienta chętnie pomoże Ci znaleźć rozwiązanie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailem. Poniżej znajdziesz wszystkie dane.Skontaktuj się z nami

Czy masz pytanie, komentarz lub jakieś wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem. Jesteśmy dostępni w dni robocze.

Wszystkie produkty
objęte bezpłatną dostawą i zwrotem
Zapłać później
Bezpłatna dostawa DPD
Dostawa w ciągu 2-3 dni
Zamówienie złożone przed godz. 14:00
Trustpilot